Okna energooszczędne

GERDEX. wierzymy w uczciwość
 
Zależy Ci na niższych rachunkach za ogrzewanie?
 
Wybierz okna energooszczędne i pasywne! Takie okna nie tylko pozwalają zaoszczędzić energię, ale stanowią również inwestycję podnoszącą wartość budynku lub mieszkania i sprzyjają ekologii.
 
Warto wiedzieć, że to przez okna w Twoim domu ucieka największa ilość ciepła. Ważne jest żeby charakteryzowały się jak najmniejszym współczynnikiem przenikania ciepła całego okna - Uw. Dla standardowych okien współczynnik Uw wynosi ok 2, co znaczy, że w sezonie grzewczym w ciągu miesiąca w parterowym domku tracisz ok 250 kW energii tylko przez okna!
 
Dzięki takim rozwiązaniom jak wielokomorowa konstrukcja profilu i pakietów szybowych, odpowiedni system uszczelek, eliminowanie mostków termicznych, ciepłe ramki polimerowe lub termomoduły udało się w oferowanych przez nas oknach osiągnąć współczynnik Uw nawet 0,7, a więc z Twojego domu ucieknie 3 razy mniej ciepła niż przez nieenergooszczędne okna! Niektóre z modeli polecane są w budownictwie pasywnym, gdyż stosuje się w nich pakiety szybowe umożliwiające pozyskanie ciepła dzięki promieniowaniu słonecznemu co znacząco zmniejsza straty energetyczne.
 
Przyjedź do naszych punktów w Warszawie i Wrocławiu i zobacz sam, albo zadzwoń do nas lub napisz na czacie, a przyjedziemy z ofertą, próbkami i materiałami do Ciebie - pomiar wykonamy za darmo!
 
Promocja! RABAT do 40%
Regulamin promocji: pobierz regulamin

 

Brak produktów w tej kategorii
  • KMW Format
  • PTZ
  • Porta
  • Voster
  • Gerda

Zamów bezpłatny pomiar za pomocą formularza lub zadzwoń!
Tel. 600 500 022

*
*
*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Do góry